Wilno Litwa 2011.12.17 Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – dosk. I, CAC, ResCACIB !!!

Wilno Litwa2011.12.18 Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – dosk. I, CAC

Na wiosnę tego roku planujemy miot MultiCH, PLCH, RUSCH, LTCH, PLJCH Agniola Specially For Grosslab i MultiCH, IntCH, PLCH, SKCH, RUSCH, HUCH, ROCH, Grand ROCH, PLJCH, SKJCH, PLW-09, SKJW-09, EastW-10, HU ClubW-10, SKW-11, Cruft Qualification 2011 Almanza Het Pa Groten

Zapraszamy do działu: Planowane mioty

Na jesień 2012 planujemy krycie suczki z Hodowli Bastia Line – Ch.PL POINA Helleńska Osada naszym CH.PL, CH.RUS, MŁ.CH.PL, MŁ.CH.RUS SWEET FUR BALL z Grodu Hrabiego Malmesbury.

Zapraszamy do działu: Planowane mioty

Poznań 23.10.2011 Wystawa Międzynarodowa

Agniola Specially for Grosslab Saska – dosk. I, CWC, Res CACIB

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury Skipper – dosk. I, CWC

Poznań 22.10.2011 Wystawa Międzynarodowa

Agniola Specially for Grosslab Saska – dosk. II

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury Skipper – dosk. I, CWC

Moje psy przeszły badania genotypu:

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury Skipper – bbEE przenosi brąz, nie przenosi żółtego

Agniola Specially for Grosslab Saska – BBEE przenosi czarny, nie przenosi brązu ani żółtego

Sopot 2011.08.14 Wystawa Krajowa VIII gr.

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – Skipper zajął pierwsze miejsce z wnioskiem CWC

Agniola Specially for Grosslab – Saska zajęła trzecie miejsce

Sopot 2011.08.13 Wystawa Międzynarodowa

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – Skipper zajął pierwsze miejsce z wnioskiem CWC, potem ResCACIB

Agniola Specially for Grosslab – Saska zajęła drugie miejsce

Gdynia 2011.07.10 Wystawa Krajowa

Agniola Specially for Grosslab – Saska zajęła pierwsze miejsce z wnioskiem CWC Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – Skipper zajął pierwsze miejsce z wnioskiem CWC

Szczecin 2011.06.19 Wystawa Międzynarodowa Agniola Specially for Grosslab – Saska zajęła pierwsze miejsce

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – Skipper zajął drugie miejsce

Leszno 2011.06.05 Wystawa Krajowa VIII grupy Agniola Specially for Grosslab – Saska zajęła pierwsze miejsce z wnioskiem CWC, potem tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie

Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – Skipper zajął trzecią lokatę

Leszno 2011.06.04 Wystawa Międzynarodowa

Agniola Specially for Grosslab – Saska zajęła pierwsze miejsce z wnioskiem CWC, potem ResCACIB i tym samym ukończyła Championat Polski !!! Sweet Fur Ball z Grodu Hrabiego Malmesbury – Skipper zajął drugą lokatę

Niedzielę 22 maja wybrałam się z psami na wystawę do Kaliningradu do Rosji. Skipper otrzymał ocenę doskonałą, zajął pierwszą lokatę, zdobył tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie BOS oraz tytuł Zwycięzcy Rasy BOB, przy wyborze najlepszego psa VIII grupy zajął czwartą lokatę BOG4 !!! Saska otrzymała ocenę doskonałą, zajęła pierwszą lokatę oraz zdobyła tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie BOS.

6-7 maja spędziłam ze Skipperem na wystawach w Dortmundzie w Niemczech. Pierwszego dnia na wystawie FCI-Jahrhundertsieger-Ausstellung in Dortmund 2011 Skipper otrzymał ocenę doskonałą, zajął drugą lokatę V2 z wnioskiem Res CAC w stawce 7 psów. Tym samym rozpoczął Championat Niemiec. Drugiego dnia na wystawie VDH-Europasieger-Ausstellung in Dortmund, Skipper zajął trzecią lokatę V3.

03 maja pojechałyśmy z psami na krajową wystawę do Bydgoszczy. Skipper zajął pierwszą lokatę z wnioskiem CWC oraz zdobył tytuł Najlepszego Psa w Rasie BOS. Saska ponownie pokazywana przez moją córkę, zajęła drugą lokatę z oceną doskonałą.

Niedzielę 01 maja pojechałyśmy z psami na krajową wystawę do Dobrego Miasta. Skipper po raz pierwszy pokazywany był w dorosłej klasie zajął pierwszą lokatę z wnioskiem CWC oraz oceną doskonałą, został Najlepszym Psem w Rasie BOS oraz Zwycięzcą Rasy BOB !!! Saska pokazywana przez moją córkę zajęła pierwsze miejsce z wnioskiem CWC i oceną doskonałą oraz została Najlepszą Suką w Rasie BOS !!!

Weekend 19-20 marca pojechaliśmy z psami do Wilna na Litwie na 2 wystawy o randze CACIB. Pierwszego i drugiego dnia Saska wygrała swoją klasę oraz otrzymała dwa wnioski na championa Litwy CAC. Skipper pokazywany w klasie młodzieży w obydwa dnia zajął drugą lokatę z oceną doskonałą.

Weekend 19-20 lutego wyjechałam z psami do Rosji do Kaliningradu. W niedzielę uczestniczyliśmy w tamtejszej wystawie. Saska wygrała swoją klasę z wnioskiem CAC oraz została Najlepszą Suką w Rasie. Skipper wygrał swoją klasę, został Najlepszym Juniorem w Rasie, Zwycięzcą Rasy BOB oraz w wyborach na najpiękniejszego psa VIII grupy zajął drugą pozycję BOG II. Tym samym spełnił warunki do otrzymania tytułu Młodzieżowego Championa Rosji !!!

Niedzielę 16 stycznia spędziłam z psami na wystawie krajowej w Gdyni. Skipper pokazywany w klasie młodzieży, wygrał ją, został Zwycięzcą Młodzieży oraz Najlepszym Juniorem w Rasie. Tym samym ukończył Młodzieżowy Championat Polski !!!

Saska pokazywana w klasie pośredniej przez moją córkę otrzymała ocenę doskonałą, zajęła pierwszą lokatę z  wnioskiem CWC.

ARCHIWUM:
2012
2011
2010
2009