Skipper 10 miesięcyfoto Black Dangerous FCI Zapraszam do Galerii

Saska 17 miesięcyfoto Black Dangerous FCI Zapraszam do Galerii

Niedzielę 14 listopada spędziłam z psami na Międzynarodowej Wystawie w Kielcach. Skipper pokazywany po raz kolejny w klasie młodzieży, wygrał ją i został Zwycięzcą Młodzieży. Saska zajęła drugą lokatę w klasie pośredniej a później przy wyborze najlepsze suczki w rasie, otrzymała tytuł ResCACIB !!!

Weekend 6-7 listopada spędziłam w Poznaniu na dwóch Międzynarodowych Wystawach. Pierwszego dnia Skipper pokazywany po raz pierwszy w klasie młodzieży wygrał swoją klasę, został Zwycięzcą Młodzieży i rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski, drugiego dnia pokazywany również w klasie młodzieży, zajął drugą lokatę. Saska pokazywana w klasie pośredniej, w obydwa dni zajęła czwartą lokatę.

Niedzielę 10 października spędziłam z moimi psami na krajowej wystawie w Miastku. Skipper w klasie szczeniąt otrzymał ocenę Wybitnie obiecującą, został Najlepszym Szczenięciem w Rasie. Później na Ringu Honorowym został czwartym Najpiękniejszym Szczenięciem Wystawy – BIS Szczeniąt IV !!! Saska pokazywana po raz pierwszy w dorosłej klasie, zajęła pierwsze miejsce z wnioskiem CWC i tym samym rozpoczęła dorosły Championat Polski

Z wielką przyjemnością przedstawiam nowego członka naszej rodziny: SWEET FUR BALL z Grodu Hrabiego Malmesbury FCI -Skipper.

Weekend 14-15 sierpnia spędziłyśmy z Saską na wystawach w Sopocie.  W sobotę odbyła się Międzynarodowa Wystawa, na której Saska wygrała klasę młodzieży, zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszego Junior w Rasie. Tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski!!! Następnego dnia odbyła się Wystawa Krajowa VIII gr. Saska otrzymała ocenę doskonałą, zajęła drugą lokatę i otrzymała srebrny medal.

06-08 sierpnia spędziłyśmy z Saską na Litwie w Druskiennikach. Uczestniczyłyśmy w 2 międzynarodowych wystawach, na których zajęła 2 lokatę z oceną doskonałą oraz na Klubowej Wystawie Retrieverów, gdzie otrzymała lokatę bardzo dobrą.

Saska 1 rok Zapraszam do Galerii

Niedzielę 30 maja spędziłam na Wystawie w Ustce. Tajfun wygrał swoją klasę i otrzymał złoty medal. Saska pokazywana w klasie młodzieży wygrała ją, otrzymała złoty medal, tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w Rasie.

W sobotę 22 maja byłam na Krajowej Wystawie w Grudziądzu. Tajfun wygrał swoją klasę, zdobył tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie NDPwR oraz tytuł Zwycięzca Rasy BOB. Saska pokazywana w klasie młodzieży zajęła 3 lokatę i zdobyła brązowy medal.

Później na Ringu Honorowym, Tajfun zdobył tytuł Najpiękniejszego Psa Użytkowego Ras Myśliwskich, BIS użytków I !!!

Niedzielę 16 maja spędziłam na Krajowej Wystawie w Inowrocławiu. Tajfun pokazywany w klasie użytkowej wygrał swoją klasę, zdobył tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie.

Saska pokazywana w klasie młodzieżowej wygrała ją, otrzymała złoty medal i tytuł Zwycięzca Młodzieży.

Później na Ringu Honorowym w grupie psów użytkowych, zajęłam z Tajfunem drugie miejsce na BIS użytków II

Niedziele 09 maja spędziłam z Tajfunem i Saską na Krajowej Wystawie w Dobrym Mieście. Tajfun pokazywany w klasie użytkowej wygrał swoją klasę, zdobył tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie NDPwR, oraz tytuł Zwycięzca Rasy BOB.

Saska zajęła pierwsze miejsce, otrzymała złoty medal oraz ocenę doskonałą i tym samym rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski.

Później na Ringu Honorowym w grupie psów użytkowych, zajęłam z Tajfunem drugie miejsce na BIS użytków II oraz trzecie miejsce w konkurencji Najlepszy Pies Grupy VIII, BOG 3

Długi weekend spędziłam z Tajfunem i Saską na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi oraz na Wystawie Krajowej w Bydgoszczy. W Łodzi Tajfun pokazywany w klasie użytkowej zdobył pierwszą lokatę z wnioskiem CWC.

Saska pokazywana po raz pierwszy w klasie młodzieżowej zdobyła trzecią lokatę, brązowy medal oraz ocenę doskonałą.

Później na Ringu Honorowym pokazywane przeze mnie, Dominikę, Asię i Ewelinę psy reprezentujące szwedzką hodowlę Flat Coated Retrieverów Almanza zdobyły tytuł Najlepszej Grupy Hodowlanej !!! W skład zwycięskiej drużyny weszły:Almanza Het Pa Groten, Almanza Alltid Pa Topp, Almanza Visionary World, Almanza Crush N`Burn

Następnego dnia w Bydgoszczy Tajfun pokazywany w klasie użytkowej wygrał swoją klasę oraz zdobył tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie, a Saska zajęła trzecie miejsce, otrzymała brązowy medal oraz ocenę doskonałą. Później na Ringu Honorowym w grupie psów użytkowych, zajęłam z Tajfunem pierwsze miejsce i zdobyliśmy tytuł Najpiękniejszego Psa Użytkowego Ras Myśliwskich!!!

Zamieszkał z nami znakomity pies z najlepszej szwedzkiej hodowli Flat Coated Retriever – CH.PL, CH.SK, CH.UA Almanza VISIONARY WORLD – Tajfun.

ARCHIWUM:
2012
2011
2010
2009